Osjećate se pomalo ograničeno dok birate sunčane naočale jer vas muči dioptrija? Voljeli biste uživati u popularnim bojama sa zrcalnim efektom na sunčanim naočalama? Zašto ne biste?!
U našoj ponudi dostupne su vrlo kvalitetne sunčane naočalne leće tvrtke Essilor, u modernim bojama sa zrcalnim efektom, u vašoj dioptriji. Mogu se ugraditi u većinu sunčanih naočala bez velikih ograničenja. Pod nazivom e-mirror krije se tehnologija koja odlično kombinira kvalitetu i stil pružajući pritom izvrsnu otpornost na grebanje, otpornost na prljanje, anti-refleksni sloj na stražnjoj površini leće te savršen izgled. Leće su dostupne u 9 boja: narančasta, crvena, zelena, plava, ljubičasta, srebrna, zlatna, bakrena i brončana. Maksimalno štite oči od štetnih zračenja, tj. imaju sloj koji 100% blokira transmisiju UV zraka i eliminira UV refleksiju sa stražnje strane površine leće te eliminiranjem refleksije vidljivog spektra pruža vrhunsku zaštitu od blještanja.
Za mladenački trendi izgled nema ograničenja. Uz pravilno određenu dioptriju, u našim optikama ćete pronaći i veliki izbor okvira i sunčanih naočala za savršenu kombinaciju na suncu.
Detalje potražite u vama najbližoj poslovnici Optike Luna.